Zajęcia dla małych dzieci Baby Nana

Organizujemy zajęcia dla małych dzieci i ich rodziców w wieku od 7 miesięcy do okresu przedszkolnego w trzech grupach wiekowych:
-> 7-10 miesięcy – zajęcia ogólnorozwojowe i sensoryczne
-> 10-18 miesięcy – zajęcia ogólnorozwojowe, sensoryczne i umuzykalniające
-> 18 miesięcy do 3 lat – zajęcia przygotowujące do przedszkola

Pracujemy na najnowszych osiągnięciach psychologii rozwoju i pedagogiki. Pracujemy z wykorzystaniem zabaw fundamentalnych oraz amerykańskiego programu Kimochis. Nasze spotkania przepełniają liczne stymulacje sensoryczne, muzyczne, ruchowe, dotykowe, relaksacyjne.

Mamy nadzieję, że nasze pomysły staną się inspiracją dla rodziców – jak twórczo spędzać czas z małym dzieckiem.

Ryżownica sensoryczna, spotkania z psami terapeutycznymi czy muzyką i rytmiką, zabawy plastyczne, sensoryczne inspiracje, wspomaganie mowy i przygoda z językami obcymi dla małych dzieci – to tylko niektóre propozycje.

Spotkania dla małych dzieci odbywają się w asyście rodzica lub opiekuna. Spotkania dla dzieci w wieku 18 – 36 miesięcy to spotkania etapowe – w których wzmacniamy niezależność i samodzielność dzieci poprzez stopniowe wycofywanie rodzica lub opiekuna od zabawy czy proponowanych aktywności.

Miejsce:
Świetlica Sołecka w Baranowie lub inna lokalizacja – wg ustaleń

Częstotliwość zajęć:
1 raz w tygodniu

Kadra:
Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych pedagogów

Chcesz więcej? Zobacz nasze katalogi produktów!