Obozy letnie i zimowe

Mamy ponad 20-letnie doświadczenie w organizacji obozów zimowych i letnich. Dysponujemy bazą sprawdzonych miejsc, doświadczoną kadra opiekunów i ciągle nowymi pomysłami. Obozy każdorazowo zgłaszamy do Kuratorium Oświaty. Naszym głównym celem jest to, by dzieci dobrze się bawiły w wakacje i były bezpieczne. Dbamy o komfort i zaufanie dzieci i ich rodziców. Zapraszamy do zapoznania się z aktualna ofertą.

Zapisz się na obóz już teraz:

OBÓZ ZIMA 2021 – FERIE ZIMOWE !!!!!

Miejsce: Czarna Góra, Pensjonat Górska Dolina w Stroniu Śląskim

Termin: 13-20.02.2021 r. (7 noclegów, 8 dni)

Wiek uczestników: 8-16 lat

Cena: 1650 zł

DOJAZD I PRZEJAZDY NA MIEJSCU – AUTOKAR

Zapraszamy do ośrodka – Górska Dolina – o wysokim standardzie – pokoje 2,3,4,5 osobowe z łazienką, TV, WiFi, pełne wyżywienie składające się z czterech posiłków  – (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) – bardzo atrakcyjne warunki zakwaterowania.

W programie m.in:

  • Codzienna (4-6 godzinna) nauka jazdy na nartach zjazdowych prowadzona przez profesjonalnych instruktorów na stokach w Czarnej Górze.
  • Wyjścia w góry oznaczonymi szlakami. Wycieczki piesze uzależnione są od warunków pogodowych, możliwości czasowych i sprawności fizycznej uczestników.
  • Zajęcia sportowe i zabawy na śniegu.
  • Codzienne gry i zabawy integracyjne, wieczory gier i quizów, seanse filmowe na ekranie projekcyjnym.
  • Wycieczka do Jaskini Niedźwiedziej w Kletnie
  • Bilard, tenis stołowy, zabawy świetlicowe
  • Animacje i integracje

Wszystkie zabawy i atrakcje będą odbywać się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa w grupach w zależności od stopnia zaawansowania, przy asyście profesjonalnego sprzętu adekwatnego do danego zajęcia pod nadzorem opiekunów obozu.

Uwaga! Uczestnicy pokrywają koszty wyciągów oraz wypożyczenia sprzętu narciarskiego. Koszt wypożyczenia sprzętu na miejscu i koszty wyciągow podamy wkrótce.

Uczestnik obozu może też zabrać ze sobą własny sprzęt narciarski, każdy Uczestnik otrzyma firmowy upominek przydatny zimą! 🙂

Organizator zastrzega możliwość rezygnacji z niektórych atrakcji lub ich modyfikacji ze względu na okoliczności pogodowe lub inne sytuacje niezależne od Organizatora lub odwołania oferty w całości.

Kadra opiekunów i instruktorów:

1. Agata Bronikowska – absolwentka AWF, nauczyciel wychowania fizycznego, pełna energii, uśmiechu, życzliwości, pracowitości i kreatywności osoba, nauczyciel wychowania fizycznego, menedżer w prywatnej firmie, instruktor rekreacji ruchowej fitness oraz spinningu
2. Mateusz Bronikowski – absolwent AWF, nauczyciel wychowania fizycznego, trener piłki nożnej, zawsze świetnie zorganizowany i odpowiedzialny, wieloletni menedżer w prywatnych firmach
3. Krystian Kaczmarczyk – absolwent AWF, nauczyciel wychowania fizycznego, trener piłki nożnej, niezwykle pogodny, doświadczony opiekun, nasz wieloletni współpracownik
4. Anna Dankowska – nauczyciel języka niemieckiego, dogoterapeuta, ukończyła terapię pedagogiczną i wczesne wspomaganie rozwoju dziecka oraz liczne kursy doszkalające, animator, od kilka lat prowadzi firmę Nana – dedykowaną dzieciom
5. Paweł Dankowski – absolwent AWF, nauczyciel WF, trener kajakarstwa klasycznego, instruktor pływania, hokeja na trawie, ukończył gimnastykę korekcyjną. Od lat prowadzi obozy i półkolonie oraz inne inicjatywy dla dzieci oraz firmę Nana

Rezerwacja:

Zgłoszenia uczestnictwa proszę przesyłać na adres Organizatora: biuro@nana.edu.pl w nieprzekraczalnym terminie do 20.10.2020 r.    Wpłata  – zaliczki 500 zł do dnia 20 października 2020 r. warunkiem wpisania na listę uczestników.

Warunkiem uczestnictwa w obozie jest podpisanie karty obozu wraz z akceptacją Regulaminu obozu i uiszczenie pełnej opłaty za obóz w łącznej wysokości 1650,00 zł w terminie do dnia 06.12.2020 r.

Nr konta do wpłat:
Canu Sport Paweł Dankowski
70109013620000000115900439

Obóz będzie zgłoszony do Kuratorium Oświaty.

Wraz z umową i Regulaminem obozu uczestnik otrzyma informacje szczegółowe. Organizator zastrzega możliwość odwołania oferty w całości lub w części. Podany ramowo program obozu może ulec modyfikacji w zakresie wynikającym z przyczyn niezależnych od Organizatora, w tym w szczególności od warunków pogodowych.

Chcesz więcej? Zobacz nasze katalogi produktów!