Obozy letnie i zimowe

Mamy ponad 20 – letnie doświadczenie w organizacji obozów zimowych i letnich. Dysponujemy bazą sprawdzonych miejsc, doświadczoną kadra opiekunów i ciągle nowymi pomysłami. Obozy każdorazowo zgłaszamy do Kuratorium Oświaty. Naszym głównym celem jest to, by dzieci dobrze się bawiły w wakacje i były bezpieczne. Dbamy o komfort i zaufanie dzieci i ich rodziców. Zapraszamy do zapoznania się z aktualna ofertą.

Zapisz się na obóz już teraz:

OBÓZ ZIMA 2020 – FERIE ZIMOWE

Miejsce: Karpacz, Centrum Szkoleniowo – Rekreacyjne „Hotel Karolinka”

Termin: 26.01.2020 – 02.02.2020 r. (7 noclegów, 8 dni)

Wiek uczestników: 8-16 lat

Cena: 1450 zł

Zapraszamy ponownie do ośrodka – Karolinka – o wysokim standardzie – pokoje 2,3,4,5 osobowe z łazienką, TV, WiFi, pełne wyżywienie składające się z czterech posiłków – (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja – pobyt rozpoczyna się kolacją a kończy śniadaniem suchy prowiant na drogę powrotną), atrakcyjna infrastruktura Hotelu, animacje i atrakcje organizowane na zimowe wieczory.

Program – obejmuje m.in.:
• codzienna (4-6 godzinna) nauka jazdy na nartach zjazdowych prowadzona przez profesjonalnych instruktorów na stokach w Karpaczu;
• wyjścia w góry oznaczonymi szlakami. Wycieczki piesze uzależnione są od warunków pogodowych, możliwości czasowych i sprawności fizycznej uczestników;
• zajęcia sportowe i zabawy na śniegu;
• codzienne gry i zabawy integracyjne, wieczory gier i quizów, seanse filmowe na ekranie projekcyjnym;
• turniej bowlingowy;
• pokaz magii;
• bilard, tenis stołowy, zabawy świetlicowe;
• animacje i integracje;
• tor saneczkowy w Karpaczu;
• wyjazd na basen do Parku Wodnego w Karpaczu (Hotel Gołębiewski);
• oraz wiele innych atrakcji;

Wszystkie zabawy i atrakcje będą odbywać się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa w grupach w zależności od stopnia zaawansowania, przy asyście profesjonalnego sprzętu adekwatnego do danego zajęcia pod nadzorem opiekunów obozu.

Uwaga! Uczestnicy pokrywają koszty wyciągów oraz wypożyczenia sprzętu narciarskiego. Koszt wyciągów to kwota od 270 zł do około 300 zł  – cena uzależniona jest od umiejętności narciarskich i chęci uczestników.

Uczestnik obozu może też zabrać ze sobą własny sprzęt narciarski.

Każdy Uczestnik otrzyma firmowy upominek przydatny zimą 🙂

Rezerwacja:
Zgłoszenia uczestnictwa proszę przesyłać na adres Organizatora: biuro@nana.edu.pl w nieprzekraczalnym terminie do 20 października 2019 r.
Wpłata  – zaliczki 450 zł do dnia 20 października 2019 r. warunkiem wpisania na listę uczestników.

Warunkiem uczestnictwa w obozie jest podpisanie karty obozu wraz z akceptacją Regulaminu obozu i uiszczenie pełnej opłaty za obóz w wysokości 1450,00 zł w terminie do dnia 06.12.2019 r.

Obóz będzie zgłoszony do Kuratorium Oświaty.

Wraz z umową i Regulaminem obozu uczestnik otrzyma informacje szczegółowe. Organizator zastrzega możliwość odwołania oferty w całości lub w części. Podany ramowo program obozu może ulec modyfikacji w zakresie wynikającym z przyczyn niezależnych od Organizatora, w tym w szczególności od warunków pogodowych.

Organizatorzy:
Canu – Sport Paweł Dankowski, ul. Szamotulska 12c, 62-090 Rokietnica,  tel.:  604 620 722
Nana – Anna Dankowska tel.: 605 240 837
Organizator zastrzega możliwość rezygnacji z niektórych atrakcji lub ich modyfikacji ze względu na okoliczności pogodowe lub inne sytuacje niezależne od Organizatora lub odwołania oferty w całości.

Numer konta do wpłat: 7010 9013 6200 0000 0115 9004 39

Kadra opiekunów i instruktorów:

  1. Agata Bronikowska – absolwentka AWF, pełna energii, uśmiechu, życzliwości, pracowitości i kreatywności osoba, nauczyciel wychowania fizycznego, menedżer w prywatnej firmie, instruktor rekreacji ruchowej fitness oraz spinningu
  2. Mateusz Bronikowski – absolwent AWF, trener piłki nożnej, zawsze świetnie zorganizowany i odpowiedzialny, wieloletni menedżer w prywatnych firmach
  3. Anna Dankowska – prawnik, nauczyciel języka niemieckiego, dogoterapeuta, ukończyła terapię pedagogiczną i wczesne wspomaganie rozwoju dziecka oraz liczne kursy doszkalające, animator, od kilka lat prowadzi firmę Nana – dedykowaną dzieciom
  4. Paweł Dankowski – absolwent AWF, nauczyciel WF, trener kajakarstwa klasycznego, instruktor pływania, hokeja na trawie, ukończył gimnastykę korekcyjną. Od lat prowadzi obozy i półkolonie oraz inne inicjatywy dla dzieci oraz firmę Nana
  5. Krystian Kaczmarczyk – nauczyciel Wychowania Fizycznego, trener piłki nożnej Lecha Poznań, niezwykle energiczny, uwielbiany przez dzieci.

Chcesz więcej? Zobacz nasze katalogi produktów!