Obozy letnie i zimowe

Mamy ponad 20 – letnie doświadczenie w organizacji obozów letnich i zimowych. Dysponujemy bazą sprawdzonych miejsc, doświadczoną kadra opiekunów i ciągle nowymi pomysłami. Obozy każdorazowo zgłaszamy do Kuratorium Oświaty. Naszym głównym celem jest to by dzieci dobrze się bawiły w wakacje i były bezpieczne. Dbamy o komfort i zaufanie dzieci i ich rodziców. Zapraszamy do zapoznania się z aktualna ofertą.

OBÓZ LATO 2019 – ODPOCZYWAJ I BAW SIĘ Z NAMI !!!

Miejsce: Świnoujście, Ośrodek Wypoczynkowy Temida (nowe zakwaterowanie), 50 m od Promenady

Termin: 22.06-29.06.2019 r. (7 dni)

Wiek uczestników: 8-17 lat

Cena: 1550 zł

Obóz ma charakter rekreacyjny, w miarę możliwości – w zależności od zgłoszeń zostanie dokonany podział na grupy wiekowe – w takim przypadku część proponowanych zajęć i aktywności będzie realizowana w podziale na grupy. Wszyscy uczestnicy muszą posiadać rower i kask rowerowy – rowery zostaną przewiezione zamówionym transportem.

Cena obozu obejmuje: zakwaterowanie, pełne wyżywienie, wejścia do budynków turystycznych, atrakcje przewidziane w programie obozu (wycieczka statkiem, spływ kajakowy i katamaranem, dojazd do Parku Rozrywki Karls, wyjazd do Centrum Słowian i Wikingów w Wolinie), przejazd do i ze Świnoujścia. Uwaga – atrakcje w Parku Koserow wymagają dodatkowych opłat w euro, które uczestnicy pokrywają we własnym zakresie – w zależności od wyboru atrakcji. Szczegóły wraz z kartą informacyjną.

Miejsce: Ponownie proponujemy Świnoujście, miasto położone na wyspach, wraz z sąsiednimi kurortami niemieckimi. Korzystamy tam z kompletnej sieci połączonych tras rowerowych na terenie Polski i Niemiec. Odwiedzimy Park Rozrywki Karls, wybrzeże Świnoujście Przytor, będziemy korzystać z uroków Parku Zdrojowego i niemieckiej części wybrzeża.

Program – obejmuje m.in.:

 1. Wycieczki rowerowe szlakami turystycznymi na terenie Niemiec i Polski
 2. Gry i zabawy na plaży – m.in. siatkówka, piłka nożna, gry i zabawy integracyjne z użyciem sprzętu animacyjnego
 3. Gry komunikacyjne – terenowe z wykorzystaniem podstawowych zwrotów komunikacyjnych w języku niemieckim rozgrywana w okolicy molo Heringsdorf
 4. Park Rozrywki Karls w Koserow
 5. Wycieczka do Centrum Słowian i Wikingów w Wolinie
 6. Wycieczka statkiem
 7. Wyjazd do Portu – Świnoujście Przytor i wyprawa kajakami i katamaranem
 8. Zabawy w wodzie
 9. Podchody lub gry terenowe
 10. Imprezy wieczorne (spacery po promenadzie, koncerty plenerowe, spacery przy zachodzie słońca nad brzegiem morza)
 11. Warsztaty plastyczne i rękodzieła
 12. Gry planszowe i integracyjne

 

Podczas obozu będziemy wdrażać program zasad bezpieczeństwa ruchu rowerowego, bezpieczeństwa nad wodą wraz z przypomnieniem podstaw udzielania pierwszej pomocy.

UWAGA! DLA KAŻDEGO UCZESTNIKA PRZEWIDZIANY JEST PREZENT!!!!

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres email: biuro@nana.edu.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 5 kwietnia 2019 roku wraz z wpłatą zaliczki w wysokości 550 zł.

Warunkiem uczestnictwa w obozie jest uiszczenie zaliczki we wskazanym terminie, podpisanie karty kwalifikacyjnej wraz z akceptacją Regulaminu obozu i uiszczenie całkowitej opłaty za obóz w wysokości 1550 zł w terminie do dnia 10.05.2019 roku.

Wraz z umową i Regulaminem obozu uczestnik otrzyma informacje szczegółowe. Liczba miejsc ograniczona. Organizator zastrzega możliwość odwołania oferty w całości. Wyjazd uczestników pociągiem z Dworca PKP w Rokietnicy.

Organizatorzy:
Canu – Sport Paweł Dankowski, ul. Szamotulska 12c, 62-090 Rokietnica,  tel.:  604 620 722
Nana – Anna Dankowska tel.: 605 240 837
Organizator zastrzega możliwość rezygnacji z niektórych atrakcji lub ich modyfikacji ze względu na okoliczności pogodowe lub inne sytuacje niezależne od Organizatora.

Organizator zastrzega możliwość rezygnacji z niektórych atrakcji lub ich modyfikacji ze względu na okoliczności pogodowe lub inne sytuacje niezależne od Organizatora lub odwołania oferty w całości.

Numer konta do wpłat: 7010 9013 6200 0000 0115 9004 39

Kadra opiekunów i instruktorów:

 1. Agata Bronikowska – absolwentka AWF, pełna energii, uśmiechu, życzliwości, pracowitości i kreatywności osoba, nauczyciel wychowania fizycznego, menedżer w prywatnej firmie, instruktor rekreacji ruchowej fitness oraz spinningu
 2. Mateusz Bronikowski – absolwent AWF, trener piłki nożnej, zawsze świetnie zorganizowany i odpowiedzialny, wieloletni menedżer w prywatnych firmach
 3. Anna Dankowska – prawnik, nauczyciel języka niemieckiego, dogoterapeuta, ukończyła terapię pedagogiczną i wczesne wspomaganie rozwoju dziecka oraz liczne kursy doszkalające, animator, od kilka lat prowadzi firmę Nana – dedykowaną dzieciom
 4. Paweł Dankowski – absolwent AWF, nauczyciel WF, trener kajakarstwa klasycznego, instruktor pływania, hokeja na trawie, ukończył gimnastykę korekcyjną. Od lat prowadzi obozy i półkolonie oraz inne inicjatywy dla dzieci oraz firmę Nana

Chcesz więcej? Zobacz nasze katalogi produktów!