nana-obozy-letnie-2022nana-polkolonie-letnie-2021a

Organizacja imprez dla dzieci

Profesjonalna organizacja imprez dla dzieci to dla nas ogromna przyjemność, ale jednocześnie niesamowite wyzwanie i duża odpowiedzialność. Z niezwykłą przyjemnością oddajemy się organizacji urodzin, eventów, rodzinnych pikników, kinderbali czy szkolnych festynów i innych imprez na terenie Wielkopolski, ze szczególnym uwzględnieniem miasta Poznań i okolic. Organizacja i przebieg naszych imprez inspirowane są dziecięcym światem. To z myślą o dzieciach i dla dzieci poszukujemy coraz to nowszych sposobów na spędzenie wolnego czasu, tworzymy interesujące scenariusze zabaw, wypożyczamy dmuchańce i zabawki animacyjne.

Jeżeli planują Państwo wyprawienie imprezy dla dzieci m.in. w Rokietnicy, Poznaniu lub okolicy, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Wspólnie ustalimy przebieg zabawy, dobierzemy atrakcje i przygotujemy indywidualny cennik wynajmu sprzętu i organizacji całego przedsięwzięcia.

Organizujemy imprezy dla dzieci, urodzinki, animacje dla dzieci podczas imprez rodzinnych przez cały rok. Współpracujemy stale z restauracjami, przedszkolami w Poznaniu, gdzie możemy zaaranżować przestrzeń do zabawy. Dysponujemy szeregiem gotowych scenariuszy tematycznych – m.in. Kraina Lodu, Violetta, Scooby Doo, Samoloty, Piłkarze, Księżniczki, Impreza Disco. Scenariusz każdorazowo ustalamy według potrzeb i preferencji Klienta, dostosowując go do liczby dzieci, miejsca, upodobań oraz wieku uczestników. Organizacja imprezy dla dzieci każdorazowo może być wzbogacona przez nasze narzędzia animacyjne, dmuchańce lub balony z helem. Zapraszamy do kontaktu.

Chcesz więcej? Zobacz nasze katalogi produktów!