Zajęcia animacyjne – narzędzia i produkty

Posiadamy sprzęt animacyjny bardzo dobrej jakości. Wybieramy narzędzia nowoczesne, dobrze wykonane, które wspierają aktywizację dzieci i młodzieży, wspomagają integrację i współpracę. Szukamy nowych pomysłów i inspirujących przedmiotów, które mogą rozbudzić dziecięcą ciekawość i wprowadzić radosne przeżycia. Czerpiemy wiedzę z różnych koncepcji światowych i polskich, wspierając się pedagogiką zabawy, integracji sensorycznej, metodami aktywizacji i wzmacniania dzieci w grupie i indywidualnie. Śledzimy światowe trendy koncepcyjne w zakresie dziecięcej zabawy i tak też uzupełniamy swoje narzędzia animacyjne i sprzęt. Wiele przedmiotów dekoracyjnych i animacyjnych konstruujemy sami, inspirowani dziecięcymi reakcjami i zainteresowaniami. Posiadamy sprzęt muzyczny, multimedialny i liczne akcesoria do zabawy.

podwojne worki_dzieci

Chcesz więcej? Zobacz nasze katalogi produktów!